fbpx


W Warszawie miał miejsce wypadek, w którym zderzyły się trzy samochody osobowe. Za kierownicą jednego z nich siedział znany polski youtuber, Marcin Dubiel.

Wypadek miał miejsce na Polach Mokotowskich, w okolicach Biblioteki Narodowej. W kolizji uczestniczyły trzy auta, w tym samochód Dubiela. Jedna osoba została poszkodowana, ale obrażenia nie były poważne i została przebadana na miejscu. Z komunikatu wydanego przez policję wynika, że wypadek nie był poważny:

“Wszyscy uczestniczący w kolizji kierowcy byli trzeźwi, nikt nie ucierpiał. Na miejscu policjanci ustalają szczegóły. Nie ma większych utrudnień w ruchu.”

Fot. warszawawpigulce.pl

Sam youtuber w wypowiedzi dla magazynu “Gala” powiedział, że z kolizji wyszedł bez szwanku. Z relacji świadków wynika, że jadącemu buspasem taksówkarzowi skończyło się paliwo. Za nim zatrzymał się kierowca Volvo, w którego wjechał Mercedesem Marcin Dubiel – nie zdążył wyhamować.

Cieszymy się, że nikomu nie stało się nic poważnego!

Oficjalną wersję wydarzeń poznamy po przeprowadzeniu przez policję dochodzenia.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X