fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Właśnie dzisiaj Demi Lovato obchodzi swoje 27 urodziny! Z tego miejsca od razu przesyłamy miliardy buziaków i serduszek! Mamy nadzieję, że się do nas dołączacie! Przez ciężki okres w życiu w ostatnim roku mamy nadzieję, że teraz będzie już tylko lepiej! Nasze życzenia to jednak nic w porównaniu z tym, co Demi otrzymała od wyjątkowych osób w wyjątkowym miejscu! 


Po pierwsze, tuż przed koncertem Ariany Grande, Demi Lovato znajdowała się wśród całej ekipy na backstage’u, gdzie dostała pierwszą mega niespodziankę! Ariana wraz z całym teamem zamiast przekazać standardowo ważne słowa otuchy przed koncertem, ustaliła z załogą, że wszyscy krzykną Happy Birthday Demi! Po mega kochanym okrzyku, Ariana mocno uściskała nową “przyjaciółkę z drużyny” i pobiegła szybko na scenę. To jednak nie koniec niespodzianek! Po koncercie Ariany, na Demi czekał tort i wspólny czas na backstage’u!


Jak sami widzicie, Demi zdmuchnęła świeczki na szczęście na swoim torcie, jest bardzo szczęśliwa, ale dowiadujemy się również o kolejnej zabawnej sytuacji! Cała ekipa śpiewała Demi Lovato “Sto Lat” dwukrotnie, a manager gwiazd Scooter Braun, którego słychać w tle, zapomniał nacisnąć przycisku nagrywania! 😀 Stąd na wideo mamy nagranie samej końcówki i reakcję Ariany na to, że Scooter ponownie tego nie nagrał 😀

Mega zabawny i kochany wieczór czekał na Demi, co pisze na końcu ostatniego filmiku, który udostępniła na social mediach.

Jestem bardzo bardzo szcześliwa. I kocham moją nową rodzinę. Dziękuję Wam, kocham Was

View this post on Instagram

Last day as 26 🖤

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on


Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X