fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Informowaliśmy Was już o nowym projekcie, który powstał całkiem niedawno, a mowa o Young Stars Voice. Projekt ma za zadanie pomóc młodym osobom, które walczą o swoje marzenia i które marzą o śpiewaniu. Nikt się jednak nie spodziewał, że projekt już na pierwszym turnusie Young Stars Camp #WAYTOYOUNGSTARS odkryje nieoszlifowany diament! 

Po pierwszym konkursie wokalnym na naszym campie #WAYTOYOUNGSTARS nikt nie spodziewał się, że wszystko zakończy się debiutanckim singlem, klipem i pewnym półfinałem nadchodzącego konkursu Way To Young Stars dla zwyciężczyni Mai Przybylskiej, która oczarowała publiczność, jury (Sylwia Lipka, Radek Kot z Young Stars Voice) oraz samego Remo, który zadecydował o takich nagrodach! Nie obyło się bez łez radości, niesamowitej euforii i wyjątkowego klimatu całego konkursu. Co więcej, nie była to jedyna nagroda w konkursie!

Martyna Fajfer, która również okazała się niesamowitą wokalistką, wygrała support przed wybranym koncertem Sylwii Lipki! Żeby tego było mało, reszta dziewczyn na czele z Dominiką Szelkowską, również wywalczyły gwarantowany awans bezpośrednio do półfinału zbliżającego się konkursu Way To Young Stars!Jak informowaliśmy na instagramowym profilu @youngstars_official, każdy konkurs może przynieść coś innego i nigdy nie wiadomo, co czeka następne zdolne osoby, które pojawią się na naszym campie! Kolejny tego typu konkurs odbędzie się na następnym turnusie campu #WTYS, który startuje już 2 lutego!

Obozowicze mieli naprawdę duży harmonogram wypełniony po brzegi różnorodnymi zajęciami, prowadzonymi przez specjalistów Young Stars Dance, Young Stars Voice i osób pracujących w MyMusic lub ambasadorów takich jak: Dominik Rupiński, Olciiak, Dominik Łupicki czy Sylwia Lipka. Gośćmi specjalnymi były Agata Gładysz, Kaja Jabłońska i Olivia Klinke wraz z Zosią Gajewską.

Po pierwszym turnusie już wiemy, że ten obóz na pewno będzie kontynuowany latem i już szykowane jest wiele nowych atrakcji! Letnia oferta obozów, pojawi się juz w lutym na stronie camp.youngstars.pl.

Zachęcamy naprawdę wszystkich do skorzystania z naszych obozów! Dla wielu z Was może to być niezapomniana przygoda życia, która rozpocznie coś zupełnie nowego, o czym wcześniej się Wam nawet nie śniło!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X