fbpx


Takie rzeczy, tylko u nas i tylko na naszym Young Stars Festival 2019! Każdy wie, że wielkimi krokami zbliża się Dzień Dziecka. Wielu z Was liczy na prezenty od swoich rodziców czy bliskich, jednak nie każdy wie, co mógłby dostać lub co kupić! Podpowiadamy – bilet na Young Stars Festival 2019! Dlaczego? Dlatego, że czeka na Was wyjątkowa promocja!

Jedyna taka okazja! A jaka? Otóż przygotowaliśmy na Dzień Dziecka wyjątkowe ceny na bilety festiwalowe! W najbliższych dniach, a mowa tutaj o datach 31.05, 01.06. i 02.06, ceny biletów będą specjalnie dla Was obniżone! W tych dniach ceny będą wyglądały następująco:

Be Young Star – 89 zł

Golden Young Star – 199 zł

Diamond Young Stars – 339 zł

Backstage – 799 zł

Jest to zatem idealna okazja dla tych, którzy jeszcze nie mają biletów, a koniecznie chcą się pojawić z tysiącami innych osób, na tym wyjątkowym wydarzeniu! Jeśli czytasz to, a jesteś rodzicem – TO JEDYNA OKAZJA, żeby kupić bilet w tych specjalnie obniżonych cenach! Bilety są i będą dostępne w tych cenach na eBilet.pl, empikbilety.pl oraz we wszystkich Salonach Empik!

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X