fbpx


Wygraj wszystkie numery Young Stars News z 2018 roku!

Zbliża się koniec roku, więc nadszedł czas na kolejny konkurs! Tym razem do wygrania macie wszystkie numery naszej gazety Young Stars News z 2018 roku! 🙂 Ktoś z Was jest chętny? Na pewno tak! Więc zapraszamy do konkursu – zasady są bardzo proste!

Co trzeba zrobić, żeby wygrać? 

1. Wrzuć dowolne zdjęcie związane z naszą gazetą lub portalem YoungStars.pl na swoje konto na Instagramie pod którym napiszesz, dlaczego lubisz czytać gazetę Young Stars News.

2. Zaobserwuj nasz profil na Instagramie – youngstarsnews_official

3. Oznacz nas na tym zdjęciu oraz w opisie.

To tyle! My spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy trzy losowe osoby, które spełnią te wymagania i zgarną wyjątkową nagrodę na Święta! 🙂 Oczywiście wygrane gazety otrzymacie z gadżetami, które były gratisami w danych numerach!

Konkurs trwa do 24 grudnia 2018 roku, do godziny 23:59! Wyniki poznacie w Pierwszy Dzień Świąt, czyli 25 grudnia!

Życzymy Wam powodzenia i już od dzisiaj czekamy na Wasze foty na Insta! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] dla Was dobrą informację – przychodzimy z wynikami konkursu, w którym do wygrania były wszystkie numery Young Stars News z 2018 roku! Dziękujemy za wszystkie […]

X