fbpx


Choć mocno nas to smuci, historia Shadowhunters powoli dobiega końca. Jednak wspomnienia przygód przeżytych z Clary, Jacem i całą ekipą zostaną z nami na zawsze! 

Shadowhunters to niesamowicie popularny amerykański serial fantasy, będący adaptacją serii książek “Dary Anioła” autorstwa Cassandry Clare. Przygody Nocnych Łowców, wampirów, wilkołaków i innych fantastycznych ras zjednały sobie rzesze fanów na całym świecie. Jednak wszystko co dobre szybko się kończy – 3 sezon Shadowhuters jest tym ostatnim.

Mamy jednak nie lada gratkę dla wielbicieli tego tytułu – sieć Freeform udostępniła sześć wyciętych scen z pierwszej połowy 3 sezonu! Zdecydowanie zasługują one na to, aby wszyscy fani mogli je zobaczyć.

Pierwsza połowa sezonu poprzedzona była śmiercią Valentine’a i zmartwychwstaniem Jace’a, kiedy życzenie Clary zostało spełnione przez anioła Raziela. Później sezon skupia się na współpracy Jace’a i Clare, aby ich sekret zachować… w sekrecie. Jednak rzeczy w Świecie Cieni szybko wymknęły się spod kontroli, kiedy Jace został opętany przed demona pod kontrolą Lilith.

Czekamy, jak zakończy się ta historia! Tymczasem razem z nami obejrzyjcie wycięte sceny 3 sezonu:

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X