fbpx


Pokazy Victoria’s Secret to nie tylko wydarzenie modowe, ale również muzyczne. Co roku dyrektorzy marki starają się ściągnąć najbardziej rozpoznawalne twarze, które umilą wystąpienie modelek. Od wielu lat przyjęło się, że artysta występuje na wybiegu, gdzie prezentowane są stroje. W ostatnich latach o dobre show zadbali: Rihanna, Lady Gaga, Justin Bieber czy Ariana Grande. Kto wystąpił w tym roku? Sprawdźcie i obejrzyjcie występy!

The 2018 Victoria’s Secret Fashion Show został wyemitowany w niedzielę w stacji ABC, gdzie można było obejrzeć gwiazdorską obsadę wykonawców muzycznych, w tym Shawna Mendesa, Halsey, The Chainsmokers z Kelseą Ballerini, Ritę Orę, Bebę Rexhę, The Struts i Leelę James. Każdy z artystów dał z siebie wszystko na scenie, a Wy mogliście usłyszeć ich najnowsze hity jak: “Lost in Japan” Mendesa czy “This Feeling” od The Chainsmokers.

Olbrzymie wydarzenie na wybiegu zostało nagrane w Nowym Jorku 8 listopada. Jeśli jednak nie mieliście możliwości obejrzeć pokazu w weekend, nie musicie się martwić. Wszystkie piosenki już trafiły do serwisu Youtube.com!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X