fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Young Stars Festival jest wydarzeniem gromadzącym całą rzeszę młodych fanów. Podczas festiwalu wystąpią takie gwiazdy jak m.in. Bars and Melody, Lukas Rieger, Johnny Orlando, Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka, Jeremi i Artur Sikorscy oraz wielu, wielu innych! Nic zatem dziwnego, że to wydarzenie, co roku cieszy się sporym zainteresowaniem. Jednakże w tym roku przeszliście samych siebie, gdyż pierwszy raz w historii bilety zostały wyprzedane aż tak szybko! 

Tysiące biletów sprzedanych, a to wszystko w jeden miesiąc! 10 marca o godzinie 13 ruszyła sprzedaż, a 11 kwietnia o godzinie 14 już ją zamykamy! Dziękujemy wszystkim, którzy zakupili bilety i będą się bawić razem z nami w warszawskim Torwarze 26.08.2018r.! Przypominamy, że na miejscu oprócz niezwykle zdolnych i znanych muzyków, pojawią się również muserzy, którzy będą tam dostępni dla was! Dominik Rupiński, Kamil Owczarek, Sonia Żugaj,Lena Moonlight, Karol Pieszko, Kinga Sawczuk oraz Zuzia Zienkiewicz z pewnością zapewnią wam wiele rozrywki! Festiwal poprowadzą JDabrowsky oraz Kamil Pisarek. Do zobaczenia na miejscu!

A Wy zdążyliście kupić bilety?

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X