fbpx


Avril Lavigne zaprezentowała okładkę swojego trzeciego singla z nadchodzącego albumu “Head Above Water”. Okładka piosenki “Dumb Blonde” przedstawia Nicki Minaj i ma wyjść już dzisiaj w nocy.

Wraz z kompozycją, która zawiera zbliżenie na usta piosenkarki z różowym lizakiem, Lavigne napisała na Twitterze coś, co prawdopodobnie jest jednym z tekstów nowej piosenki. “Jestem cholerną bombą wiśniową #DumbBlonde ft. @NICKIMINAJ. Jutro” – czytamy tweecie.

Ze swojej strony Minaj odpowiedziała tweetem na temat swojej zaskakującej historii jako fanki muzyki Avril. “Kiedyś jeździłam do pracy [na] Red Lobster, grając album tej kobiety przez godzinę dziennie przez wiele miesięcy” – napisała na Twitterze Minaj. “Płacząc do I’m with you, wybuchając do complicated, things I’ll never say, nobody’s fool, sk8er boi. OMG. #DumbBlonde. Ta kobieta jest tak niewiarygodnie utalentowana.”

Dumb Blonde” będzie trzecim kawałkiem po wydaniu utworu tytułowego “Head Above Water” i “Tell Me It’s Over” z nadchodzącego szóstego studyjnego albumu Lavigne – jej pierwszego krążka, od kiedy zdiagnozowano u niej chorobę Lyme w 2014 roku. Płyta “Head Above Water” ukaże się w piątek.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X