fbpx


Ariana Grande podzieliła się z fanami tym, na co wszyscy czekali – kulisami powstawania teledysku do jej hitu “Thank U, Next”! Oczywiście nie mogło zabraknąć zabawnych wpadek i wyciętych scen!

25-wokalistka, której hit “Thank U, Next” pobił nawet rekordy Youtube’a, na chwilę obecną ma prawie 230 milionów wyświetleń! Ariana w końcu podzieliła się z fanami video zza kulis powstawania teledysku do tego utworu. Możemy zobaczyć tutaj wpadki i wycięte sceny, przy których trudno się nie zaśmiać – jesteśmy pewni, że ekipa na planie musiała mieć niezły ubaw!

Video zawiera bloopery i wyciętą scenę z udziałem Ariany i Jennifer Coolidge, wcielającej się w jej filmową postać z “Legalnej blondynki”, a także usuniętą część z ciężarną Colleen Ballinger oraz Kris Jenner, grającej mamę Ariany w scenach inspirowanych “Mean Girls”.

“Thank U, Next” już siódmy tydzień utrzymuje się na szczycie listy Billboard Hot 100, a Ariana potwierdziła swój udział w festiwalu Coachellea 2019.

Zobaczcie sami wpadki i wycięte sceny z “Thank U, Next”!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X