fbpx


Drax Project udostępnił swoją nową piosenkę “Woke Up Late” z udziałem Hailee Steinfelda. Piosenka opowiada o szalonej imprezie i jej następstwach. 

Popowy utwór opisuje zabawną noc, a potem to, jak wygląda poranek. Drax Project i Hailee Steinfeld prezentują swoje słodkie głosy, gdy śpiewają powtarzające się “Dlaczego tak, tak łatwo, gdy światła są zgaszone”, podczas gdy chwytliwy bit wzywa do tańca. Chociaż kochankowie przyznają, że “pili aż do drugiej” i tańczyli “aż do czwartej,” zrobią to wszystko ponownie i nie będą się wahać.

“Woke Up Late” to opowiadanie o przygodach poprzedniej nocy i ostatecznie decydowanie, dobrze się z tym czujesz” – powiedział Drax Project w komunikacie prasowym. “Biorąc pod uwagę naturę tej opowieści, przyszło nam do głowy podczas pisania, jak to może działać jako duet  z kobiecym głosem opowiadającym jej stronę. Wszyscy jesteśmy wielkimi fanami “Starving”i “Let Me Go”, więc [byliśmy] bardzo podekscytowani, że Hailee będzie z nami pracować nad piosenką! Ona absolutnie wymiata w filmach i muzyce! Mamy nadzieję na to, że jej wokal będzie miał przyjemne brzmienie, jak wprowadzi styl utworu na inny poziom!”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X