fbpx


Halsey zdobyła swój pierwszy numer 1 na liście Billboard Hot 100 w poniedziałek dzięki jej bardzo osobistej piosence “Without Me”. Pierwszy raz pojawiła się na szczycie wykresu w 2016 roku, kiedy razem z Chainsmokers nagrała utwór “Closer”, który spędził 12 tygodni na szczycie.

Piosenkarka udostępniła notowanie na Twitterze, by wyrazić podekscytowanie i wdzięczność za wyróżnienie. Napisała, że sprawiło to, że aż zabrakło jej słów! “Ta piosenka wyszła z bardzo samotnego miejsca, a ostatnie kilka tygodni pokazało mi, jak bardzo mogę być kochana i wspierana” – kontynuowała. “Dziękuję wam za wszystko, nie wiem nawet, co powiedzieć”.

“Naprawdę potrzebuję chwili, żeby się zebrać, żeby móc właściwie wyrazić moją wdzięczność … jestem taki zagubiona i szczęśliwa. Dziękuję Wam.” Zwróciła uwagę również na fakt, że “Without Me” jest pierwszym nakładem Capitol Records na okładkę “Hot 100” od czasu przeboju Katy Perry z 2014 roku “Dark Horse”.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X