fbpx


Agata Gładysz odwiedziła dzisiaj siedzibę firmy MyMusic. Spotkała się ze swoim nowym managerem – Remikiem, by porozmawiać na temat jej przyszłości w Young Stars. Już teraz możemy Wam zdradzić kilka szczegółów związanych z tą współpracą!

Dzisiejsza wizyta Agaty Gładysz w siedzibie MyMusic, w Poznaniu, była bardzo owocna! Remo wraz z naszą nową artystką ustalili plan działania na najbliższy rok, a nawet… zaczęli działać nad pierwszym singlem i teledyskiem! O szczegóły zapytaliśmy samą zainteresowaną.

Kiedy dwa lata temu brałam udział w konkursie Radia Young Stars miałam już możliwość pierwszy raz odwiedzić siedzibę MyMusic – pamietam jak wtedy marzyłam o tym, aby kiedyś ponownie postawić w niej swoje nogi, ale już jako artystka Young Stars i do teraz dalej nie wierze, ze to naprawdę się udało! Mogłam dzisiaj poznać także załogę, która pracuje w firmie i z ręka na sercu mogę stwierdzić, że zaskoczyło mnie,  jak pozytywni ludzie znajdują się na tych miejscach, dlatego ogromnie się ciesze, ze będę miała możliwość z nimi pracować.

Trzymamy kciuki i już nie możemy się doczekać pierwszych efektów! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X