fbpx


Poprzedni artykuł na temat Young Stars Winter Camp został napisany słowami uczestników. Tym razem przyjrzeliśmy się temu, jak to widzą gwiazdy obozu.

Wszyscy dosyć zgodnie uznali, że najlepszy jest ten czas, który mogą spędzić z uczestnikami i po dłuższym zastanowieniu jednogłośnie uznali, że to koncerty napędzają ich najbardziej do zabawy.

Sylwia Przybysz:

“Oprócz oczywiście koncertów, świetnie bawiłam się podczas zajęć z make-up’u. To mój autorski pomysł i znakomicie czułam się w roli “wykładowcy” :P. Na co dzień jestem po tej drugiej stronie i raczej słucham oraz wykorzystuje w praktyce moją wiedzę, a tutaj mogłam się wcielić w zupełnie inną rolę i przekazać to, co mnie pasjonuje”

 

Jeremi Sikorski: 

“Zajęcia z TV były fantastyczne! Cieszyłem się, że mogłem podzielić się moją wiedzą. Nieraz stawałem przed kamerą czy mikrofonem i pamiętam jak straszne były początki. Wszyscy myślą, że jesteśmy z tym obyci i to co prezentuje się w TV to faktyczny stan tego jak to w wygląda poza kamerami. W rzeczywistości to duży stres i godziny przygotowań. Dobrze, że mieliśmy razem z Dominiką i Weroniką możliwość opowiedzenia o tym. Edukacja to podstawa. Szkoda, że nie było nas już na nagraniach uczestników, ale widzieliśmy wszystko na kamerze i wypadliście świetnie. Pozdro!

Sylwia Lipka i Olciiak podzieliły się materiałem video z tego turnusu. Zobaczcie to ich okiem….kamerą!

 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X