fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Pamiętacie jeszcze tę bajkę, w której wilk próbował dogonić strusia i nigdy mu się to nie udawało! Okazuje się, że już niedługo będziecie mogli zobaczyć kolejne losy zwierzaków, ponieważ potwierdzono właśnie reżysera filmu, zatem bardzo prawdopodobne, że w przyszłym roku zobaczycie film!

Film na razie nie ma sprecyzowanej fabuły, a studio wciąż szuka scenarzysty, który stworzyłby ciekawą opowieść. Roboczy tytuł filmu brzmi “Coyote vs. Acme”, co może sugerować, jaką historię chcą stworzyć twórcy. Acme to nazwa firmy, która dostarcza Wilusiowi broń, którą wykorzystuje on do zniszczenie strusia. Cały komizm bajki zamykał się w tym, że za każdym razem broń działała nie tak, jakby życzył sobie tego Wiluś.

Coyote vs. Acme” od początku widziane było jako film hybrydowy, czyli film, w którym zagrają aktorzy, ale zostaną oni przerobieni komputerowo. Na reżysera filmu wybrano Dave’a Greena, który wcześniej odpowiadał za wyreżyserowania “Wojowniczych Żółwi Ninja: Wyjście z cienia”.

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X