fbpx


Długo oczekiwany drugi album Iggy Azalei jest już w drodze! Raperka znana z “Savior” pojawiła się na Instagramie, aby oficjalnie ogłosić swoją płytę “In My Defense”, która ma pojawić się już 19 lipca! Dziewczyna po ostatnich zawirowaniach z nagimi zdjęciami nie poddała się i robi swoje!

29-latka nie wydała nowego albumu od czasu swojego udanego debiutu komercyjnego “The New Classic” w 2014 roku. To była podróż Iggy, aby osiągnąć ten punkt w swojej karierze, w tym rozstanie z Island Records, publiczne zerwania, wycieki zdjęć i więcej. Raperka przeszła naprawdę wiele i wielu zastanawiało się, czy rzeczywiście uda jej się wrócić na szczyt.

Wyświetl ten post na Instagramie.

In My Defense: July 19th Pre Order: June 28th

Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)

“In My Defense” będzie dostępny w przedsprzedaży już w ten piątek. Azalea zaprezentowała także interesującą okładkę albumu, w której Aussie jest przesiąknięta krwią na boku samochodu, a jednocześnie ma na sobie lśniącą srebrną sukienkę. Krew jest nawet rozpryskana na bok samochodu, ponieważ czerwone światło świeci z czarnego dachu otwartego parkingu. “To stwierdzenie o tym, że kobiety nie mają możliwości bronienia się przed publicznym spojrzeniem” – wyjaśniła inspiracje do grafiki na Twitterze.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💚 @fashionnova

Post udostępniony przez Iggy Azalea (@thenewclassic)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X