fbpx


Serial SKAM doczekał się już czterech wersji, w całkowicie różnych krajach. Twórcy zdecydowali się sprzedać prawa autorskie do Niemiec, Włoch, Francji i Stanów Zjednoczonych. Czy różnice faktycznie są aż tak widoczne? A może znikome? Przeczytajcie porównanie WSZYSTKICH wersji zrobione na portalu Fandoms przez Jagodę Sawkę i przekonajcie się sami!

Wiemy już, że włoska wersja, to niemal całkowicie inny serial – niewiele ma wspólnego z oryginalnym, norweskim SKAM.

Natomiast w Niemieckim i Francuskim wydaniu tego młodzieżowego serialu, różnice są tylko czysto kosmetyczne. Są to niewielkie zmiany w dialogach czy wyglądzie bohaterów.

Szczegółowa analiza podobieństw i różnic pomiędzy poszczególnymi wersjami dostępna jest tutaj: http://fandoms.pl/328597/nowe-wersje-skam-to-nowe-emocje

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X