fbpx


Olivia Klinke prezentuje, drugi swojej karierze, singiel pt. „Brak”, balladę, którą wzruszy niejednego słuchacza.

Piosenka różni się od poprzedniej kompozycji artystki, która tym razem postanowiła pokazać nam swoją delikatną i emocjonalną stronę. “Brak” to piosenka, w której młoda wokalistka śpiewa o życiu w pojedynkę. Jak sama mówi: “Kiedy jesteśmy zmuszeni iść przez życie samemu, to wszystko wydaje się nam być jeszcze trudniejsze, dlatego ważne jest mieć przy sobie kogoś, na kim możemy polegać, kto zawsze nam pomoże i nas wspiera.”

Klip do numeru został nagrany nad polskim morzem, w Łebie. Warunki pogodowe: deszcz, wiatr i mgła, sprawiły, że sceneria wygląda bardzo tajemniczo i całkiem inaczej niż standardowe, słoneczne ujęcia na plaży. Słuchając najnowszego singla Olivii, słuchacz ma szanse popaść w spokojny, sprzyjający długim rozmyślaniom nastrój, jak podczas długich samotnych przechadzek po nadmorskiej plaży.

 

Poprzedni singiel Olivii Klinke ukazał się w grudniu ubiegłego roku i nosi tytuł „Niebezpiecznie“. Najnowsza piosenka pokazuje, że młoda piosenkarka radzi sobie w różnych klimatach muzycznych i jest świadomą i wrażliwą artystką. 

 

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X