fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Świat się kończy. 
Nie marnujmy ani chwili! 
Nie marnujmy już więcej czasu na rozmowy o niczym.
Najwyższy czas ustalić co musimy zrobić, by ratować NASZĄ PLANETĘ!

Naukowcy uważają, że Ziemi zostało tylko 30 lat! Jeśli nic nie zmienimy, to w 2049 roku nas już nie będzie. Pomyśl, ile wtedy będziesz miała/miał lat… W jakim będziesz wieku, gdy na Ziemi nie będzie można już żyć. A teraz pomyśl, czy robisz coś, by temu zapobiec. Marnujesz wodę czy zakręcasz kran, gdy jej nie używasz? Używasz plastikowych słomek do napojów? Zakupy pakujesz do jednorazowej siatki z folii? To znaczy, że „pracujesz” na naszą wspólną zagładę! I nie mów nam, że to sprawa polityków i innych dorosłych, którzy ekologii nie traktują poważnie. To sprawa NAS WSZYSTKICH. Od jutra dowiecie się, że my nagradzamy tych, którzy RATUJĄ ŚWIAT! CO TYDZIEŃ!  

Ekologia i dbanie o środowisko to jednak nie wszystko! A znacie to?

Złość i nienawiść. Kto z Was nie spotkał się z tymi zjawiskami? Żyjemy w czasach, w których każdego dnia trzeba mierzyć się z hejtem w sieci. Ale wirtualna nienawiść czasami zbiera tragiczne żniwo w realnym świecie.

Powiedzmy razem STOP. Każdy z nas może stanąć do walki z hejtem. Nie nakręcajmy tej spirali. Nie musimy przecież obrażać się nawzajem. Nie musimy się nienawidzić. Zacznijmy ze sobą rozmawiać. Jak to zrobić? Jak chronić się przed trollami, dla których hejt jest codzienną pożywką? Tego wszystkiego również dowiecie się podczas panelu WE TALK na naszym festiwalu!

Do czasu festiwalu zapraszamy Was do sprawdzania serii naszych artykułów, które w poniedziałki i czwartki będą pomagały Wam w codziennym RATOWANIU ŚWIATA oraz w tym, jak ZATRZYMAĆ HEJT! Pierwsze artykuły już dostępne!

ZATRZYMAĆ HEJT: Agata Gładysz.

Za 30 lat zniknie Świat, który znamy! 

A już niedługo… spotkajmy się na panelu WE TALK podczas Young Stars Festival 2019!

30.08.2019 od godziny 15:00

COS Torwar – Warszawa

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X