fbpx


Zeszły rok był niezwykle ważny dla Weroniki Juszczak! 11 maja odbyła się premiera długo wyczekiwanego, debiutanckiego albumu Inna! Później wyruszyła w trasę, która została wydłużona i niedługo znów będziecie mogli usłyszeć Weronikę na żywo. Ostatnio piosenkarka pojawiła się w studiu? Co tam robiła? 

W zeszłym roku ogłoszona została kolejna część INNEJ Trasy, dzięki której Weronika pojawi się jeszcze w: Katowicach (27.01), Olsztynie (17.02), Rzeszowie (03.03), Bielsko-Biała (10.03), Gdańsk (16.03) oraz w Poznaniu (17.03). Pomiędzy przygotowaniami piosenkarka znalazła czas, by wstąpić do studia!

Na swojej grupie na Facebooku Weronika zamieściła zdjęcie, na którym widać, że znajduje się w studiu nagraniowym. Wśród fanów zawrzało! “Co przygotowuje artystka? Czy to będzie nowy hit?” To tylko z Waszych komentarzy pod postem.

Źródło: Facebook.com

Mimo że nie wiadomo, co planuje stworzyć Weronika, czy to będzie nowa płyta czy nowy singiel, to możecie być pewni, że na te nowiny warto czekać!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X