fbpx


Mocno wyczekiwaliśmy tego klimatycznego utworu od Weroniki Juszczak – i w końcu możemy go posłuchać! “Świąteczny Czas” już w sieci!

Grudzień tylko z pozoru jest zimnym miesiącem – to właśnie teraz możemy doświadczyć największej ilości ciepła, świątecznej magii i tego niesamowitego klimatu, który tak bardzo kochamy! Weronika i jej “Świąteczny Czas” doskonale to udowadniają. Utwór miał premierę 8 grudnia o godzinie 16:00 – w niespełna dobę przesłuchało go już ponad 30 000 osób! Nic dziwnego, że tak przypadł do gustu – w końcu świąteczne utwory świetnie pomagają stworzyć ten wyjątkowy klimat!

Oglądając teledysk do “Świątecznego Czasu” czujemy, jakbyśmy sami byli w małym, drewnianym domku, rozkoszując się ciepłem trzaskającego w kominku ognia i delektując się zapachem choinki oraz pierniczków. Z tego video dosłownie czuć magiczną atmosferę!

Jak śpiewa Weronika: “Zatrzymaj się na moment by poczuć wielką moc, gdy cuda wokół dzieją się w tę magiczną noc.” – poczujcie sami ten niesamowity, świąteczny klimat!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X