fbpx


Punktualnie o 12:00 zakończyło się głosowanie w #waytoyoungstars na etapie nagrań studyjnych w ramach pierwszego przystanku trzeciego etapu konkursu. Wzięło w nim udział 40 osób, 12 przepuścili już przewodnicy i juror – Olga Przybysz . Ostatnie 13 osób pod kątem awansu pozostawiliśmy Wam, poprzez głosowanie, które trwało kilka dni. Oddaliście tysiące głosów – dość powiedzieć, że by się zakwalifikować liczba głosów poniżej 1000 nie wystarczyła nikomu . To pokazuje wielkie zainteresowanie akcją – czas więc byście poznali tych, co przeszli dalej!

Agata Gładysz (4890 głosów)

Kamil Kilian (2694 głosy)

Zuzia Janik (2637 głosów)

Amelia Karmowska (2378 głosów)

Natalia Głowacka (2339 głosów)

Sandra Czuraj (1932 głosy)

Iza Zabielska (1588 głosów)

Zuzia Machnio (1308 głosów)

Laura Kasian (1172 głosów)

Patrycja Seehaber (1168 głosów)

Ally Bednarek (1099 głosów)

Julia Kałamucka (1095 głosów)

Natalia Fryc (1070 głosów)

 

Wszystkim, którzy przeszli dalej GRATULUJEMY !!! Przed Wami kolejne, trudne zadania w ramach następnych przystanków trzeciego etapu konkursu. To one sprawdzą Wasze predyspozycje praktyczne do zawodowej współpracy artystycznej . Możemy zapewnić, że emocji nie zabraknie!

Kolejne zadanie, które sprawdzi umiejętności uczestników poznacie już jutro o godzinie 12:00 🙂

Staramy się promować tych, którzy przeszli dalej – wczoraj premierę miało specjalne video przygotowane przez youtuberkę Natalię Łempicką do Strefy Fanów . Zadała ona kilka pytań osobom wybranym przez przewodników . Zobaczcie sami co jej powiedzieli i przypomnijcie sobie ich niesamowite wykonania!

Wszystkie nagrania zakwalifikowanych osób znajdziecie tutaj: https://youngstars.pl/waytoyoungstars-nagrania-3/?gallery-order=points-down&order-category=13&contest-search=

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X