fbpx


Wiele gier ma swoje pięć minut, a potem się o nich zapomina. Gra Warface, którą w swoim artykule przedstawia nam Patryk Łochowski, miała swój debiut w 2012 roku. Teraz powróciła jako darmowa gierka w stylu Call Of Duty czy Battlefield. Jaka jest fabuła? O tym przekonacie się za chwilę!

Warface jest grą przeznaczoną na platformy: PC, PS3, PS4, Xbox One oraz Xbox 360. Jest wojskową strzelaniną z akcją osadzoną w nieodległej przyszłości.

“W Warface gracz ma możliwość pogrania ze znajomymi zarówno w trybie kooperacji, jak i w klasycznym trybie Multiplayer. Tryb co-op oferuje graczom zabawę polegająca na eliminowaniu oddziałów wroga, w grupie złożonej z maksymalnie pięciu osób. Multiplayer zaś zapewni nam dobrze znaną z innych strzelanek rozrywkę w kilku trybach: deathmatch drużynowy, szturm, każdy na każdego, demolka, podkładanie bomby oraz taktyka.”

Gra jest darmowa, co daje jej przewagę nad wspomnianymi na początku Call Of Duty, czy Battlefieldem. Producentem jest Crytek, lepiej znany jako autor dwóch świetnych gier – Far Cry oraz Crysis.

“Jeżeli o grafice mówimy, to nie jest to najnowsze osiągnięcie technologiczne, ale gra działa bardzo dobrze i wygląda również całkiem przyzwoicie”

Patryk miał do czynienia z naprawdę masą gier, więc możecie mu zaufać. Jeśli coś mówi to tak jest! Gra, mimo iż nie jest za bardzo wymagająca, na pewno zapewni masę rozrywki (zwłaszcza dla osób, które nie lubią wydawać kasy na gry).

Więcej o gierce możecie przeczytać w artykule Patryka. Znajdziecie go tutaj: http://fandoms.pl/332925/warface-sieciowy-fps-teraz-rowniez-na-ps4

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Szukasz więcej ciekawych artykułów związanych z fandomami? Chcesz wziąć udział w ciekawych dyskusjach, sprawdzić swoją wiedzę i wygrywać atrakcyjne nagrody? A może chcesz, by Twój artykuł pojawił się na tej stronie? Zarejestruj się już teraz na http://fandoms.pl i napisz Twój post – najlepsze pojawią się także na tym portalu!


X