fbpx


Ellen DeGeneres jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek na całym świecie. Jej program “The Ellen Show” cieszy się coraz większą popularnością, ponieważ odwiedzają go same supergwiazdy! Jednak raz na jakiś czas Ellen podejmuje tekże tematy społeczne i pomaga zwykłym ludziom. Tak było w przypadku Masona Ramseya, którego Wy możecie kojarzyć jako jodłującego dzieciaka w Walmarcie!

Pamiętacie virala z jodłującym chłopcem w sklepie? Aktualnie filmik ma prawie 60 milionów wyświetleń i doczekał się wielu przeróbek. Największą jednak sławę Mason Ramsey zdobył, gdy Ellen zaprosiła w kwietniu chłopaka do swojego programu. Od tego czasu wschodzący piosenkarz wydał swoją słynną EPkę, jest najmłodszym artystą, który pojawił się na liście Billboard 2018 Under 21 oraz rozpoczął swoją pierwszą ogólnokrajową trasę u boku Chrisa Lane’a.

Minęło trochę czasu od ostatniej rozmowy, zatem przyszedł czas by przedyskutować, jak zmieniło się jego życie w ciągu roku, a przy okazji Mason zaprezentował swoje zdolności wokalne, śpiewając “White Christmas”. DeGeneres zapytała Ramseya o liczne propozycje małżeństwa, które otrzymywał od fanów, ale piosenkarz ujawnił, że ​​jego serce należy do gwiazdy serialu “Stranger Things” – Millie Bobby Brown, którą poznał przez FaceTime.

Po wywiadzie Ramsey pojawił się na scenie, by wykonać jazzową interpretację “White Christmas”. Ubrany w biały garnitur i ogromny kowbojski kapelusz, piosenkarz zanucił świąteczny klasyk obok czteroosobowego zespołu. “White Christmas to najlepsza świąteczna piosenka i dorastałem, słuchając wersji Michaela Bublé z Shanią Twain. To także piosenka z Kevina samego w domu – mojego ulubionego filmu do obejrzenia w Boże Narodzenie!” – powiedział po wszystkim Ramsey.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X