fbpx


Wszyscy z niecierpliwością wyczekują nowego teledysku Ariany do utworu “Thank U, Next”. Przeczuwamy, że to będzie prawdziwy hit! Okazuje się, że gwiazda zaprosiła do video kolejną postać z kultowego “Mean Girls” – Aarona Samuelsa, granego przez Jonathana Benetta!

Przez ostatnie dni Ariana mocno podsyca oczekiwania na nowy teledysk, wrzucając na Instagram zdjęcia pokazujące, jak może wyglądać video. Trzeba przyznać, że zapowiada się ono niesamowicie! Dodatkowo do osób zaproszonych do współudziału w video dołączyła kolejna już osoba z “Mean Girls”, czyli filmowy Aaron Samuels! Grande wrzuciła na swój profil zdjęcie ze swoimi “wrednymi dziewczynami” i Jonathanem, grającym postać Aarona, podpisując je “way to damn needy”!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

way too damn needy

Post udostępniony przez Ariana Grande (@arianagrande)

Dodatkowo, także Jonathan Benett wrzucił ich wspólne zdjęcie:

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Aaron ❤️ Regina. Thank U, Next

Post udostępniony przez Jonathan Bennett (@jonathandbennett)

Ariana Grande doskonale wie, jak podsycać ogień wyczekiwań na ten teledysk! My wprost nie możemy się doczekać!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X