fbpx


Gwiazda “Dance Moms” ma nowy zestaw do makijażu. Nie tak dawno media głosiły, że może się w nim znajdować azbest! Produkt został jednak przywrócony przez popularny sklep z akcesoriami Claire’s, a rozczarowani klienci mogą ubiegać się o zwrot kosztów!

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków ogłosiła w zeszłym tygodniu (6 czerwca), że zestaw zawierający cienie do powiek, produkty do ust i paznokci, przeszedł pozytywnie test na występowanie azbestu, a FDA wydała ostrzeżenie dla konsumentów, aby natychmiast zaprzestali stosowania produktu.

 

“Claire stoi za bezpieczeństwem tego przedmiotu i wszystkich innych produktów kosmetycznych Claire, ponieważ takie niewielkie ilości śladowe są uważane za dopuszczalne w europejskich i kanadyjskich przepisach bezpieczeństwa kosmetycznego” – tak firma Claire broni się w oświadczeniu dla USA Today.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

My face tonight!🌈 I’m on stage in 7 minutes!!❤️ See you soon Des Moines, IOWA!!

Post udostępniony przez JoJo Siwa (@itsjojosiwa)

“Ponadto w zeszłym roku Claire przeniosła się na produkcję kosmetyków bez talku, aby zapobiec dalszym obawom o zanieczyszczenie talkiem. Claire wspiera również zwiększony nadzór FDA nad produktami do pielęgnacji ciała. Zapewnimy pełny zwrot kosztów wszystkim klientom, którzy zakupili produkt.”

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X