fbpx


Mega informacja dla wszystkich fanów Justina Biebera! W końcu cały świat Beliebers będzie mógł go usłyszeć ponownie! Musimy jednak nieco ugasić emocje, bo… nie będzie to Jego nowa muzyka, a po prostu pojawi się w nowym utworze pana o ksywie Lil Dicky, który dopiero ostatnio stał się bardziej rozpoznawalny wśród szerszej publiki!

Lil Dicky stał się rozpoznawalny szerszej publice już 3 lata temu, jednak słuch o Nim zaginął. Już wtedy nagrywał utwory ze znanymi osobami ze świata muzycznego, na przykład ze Snoop Doggiem czy Fetty Wapem. O wiele większą sławę temu amerykańskiemu komikowi i raperowi przyniósł jednak ostatni utwór wydany nieco ponad rok temu – Freaky Friday, który nagrał z Chrisem Brownem! Zabawny klip i utwór mówi o tym, że Lil i Chris zamieniają się ciałami i jednocześnie życiem na cały dzień.

Teraz jednak Lil Dicky kontynuuje swoje muzyczne uniesienia, bo poinformował o nowym utworze i klipie, który premierę będzie miał w piątek, 19 kwietnia!


Nie zdradził za dużo, jednak zdradził wystarczającą rzecz – Justin Bieber. To z Nim powstanie utwór i szczegóły poznamy już pewnie w piątek, gdy premiera ujrzy światło dzienne. Niedowiarki nie wierzyły komikowi, jednak całą akcję i numer potwierdził sam JB!


I jak? Zadowoleni? Co sądzicie? Będzie to kolejny zabawny utwór, z których znany jest Lil Dicky, czy może jednak coś poważniejszego? O tym wszyscy przekonamy się już w piątek, o czym na pewno Was poinformujemy! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X