fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
42

Mimo iż nie czekaliśmy długo, to i tak chcieliśmy jak najszybciej przekazać Wam te informacje! W końcu startujemy nowe, poszerzone edycje letnich campów! W ich skład wchodzą: Young Stars Camp: Summer 2019, #WAYTOYOUNGSTARS i oczywiście długo wyczekiwany, premierowy Sylwia Lipka Camp!

Pierwsza informacja dla wszystkich zainteresowanych – rozrastamy się. Każdy z naszych dotychczasowych campów zaskakiwał i nadal zaskakuje uczestników, dzięki czemu możemy stale poszerzać nasze możliwości! Pierwszym z campów jest Young Stars Camp: Summer 2019, podczas którego mnóstwo zajęć, ale i spotkań z wszystkimi gwiazdami Young Stars! Ważną informacją jest na pewno to, że można samemu dobrać turnus, zgodnie z przedziałem wiekowym! Dodaliśmy obozy dla jeszcze młodszych, ale nie zapomnieliśmy również o starszych! Tak więc na pewno każdy znajdzie coś dla siebie!

Pierwsze obozy #WAYTOYOUNGSTARS zostały niesamowicie przyjęte przez campowiczów! Będą oczywiście kontynuowane latem, a program został poszerzony do jeszcze większej ilości zajęć pod okiem ekspertów! Wyjątkową atrakcją jest talent show, który idealnie podsumowuje pracę obozowiczów. Podczas konkursu talentów stawka jest naprawdę bardzo wysoka! Każdy ma szansę na zaskoczenie jury i wygranie na przykład wydania profesjonalnego singla, teledysku, występu podczas koncertu gwiazdy Young Stars czy pewnego udziału w półfinale lub finale konkursu #WAYTOYOUNGSTARS na scenie Young Stars Festival 2019! Nigdy nie wiadomo, jaka nagroda czeka na uczestników!

Sylwia Lipka Camp to premierowy obóz, który został stworzony na potrzeby fanów, którzy chcą spędzić z Sylwią jeszcze więcej czasu! Gwiazda sama wymyśliła program obozu i całość odbywa się według Jej pomysłów. Tak więc jak dobrze znacie Sylwię, Jej humor i pomysłowość – na pewno będzie to niesamowity camp! Artystka spędzi większość dni ze swoimi fanami, tak więc jest to idealna propozycja dla Ananasów Sylwii!

Póki co na stronie camp.youngstars.pl znajdziecie pełną ofertę obozów, która nadal będzie aktualizowana o kolejne atrakcje. Rezerwacji dokonuje się w karcie danego turnusu, a opcja rezerwacji zostanie aktywowana 20 lutego o 12:00! Tak więc nie możecie tego przegapić!

Mamy nadzieję, że wszyscy załapią się na wybrane obozy i każdy spełni swoje marzenia, bo to jest dla nas najważniejsze! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
42
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X