fbpx


Wiedzieliście, że aktor Ross Lynch, odtwórca roli Harvey’ego Kinkle w “Chilling Adventures of Sabrina”, ma swój własny zespół? Niewykluczone jest, że usłyszymy muzykę The Driver Era w tym uwielbianym przez wszystkich serialu! Musimy przyznać: nie mamy nic przeciwko!

The Driver Era to amerykański duet, który tworzą bracia Lynch, Ross i Rocky. Grają pop-rock i możliwe jest, że usłyszmy ich muzykę w Chilling Adventures of Sabrina! W rozmowie z ET 23-letni artysta zdradził, że niektóre z ich piosenek mogą pojawić się w serialu o naszej ulubionej czarownicy!

Jak powiedział Ross Lynch:

“Tak, myślę, że niektóre nasze utwory mogą znaleźć się w Sabrinie. Chcę, żeby były idealnie dopasowane, dlatego chwilowo to wstrzymaliśmy. Ale widzę, że jest bardzo duża możliwość dla sezonu trzeciego i czwartego – ponieważ sezon drugi jest już nakręcony i praktycznie zmontowany.  Na pewno utwór Preacher Man doskonale pasowałby do serialu i jego twórca, Roberto Aguirre-Sacasa bardzo go lubi.”

Nie możemy się doczekać! Świetnie byłoby usłyszeć muzykę jednego z aktorów w Sabrinie! Tymczasem przypominamy, że sezon drugi już 5 kwietnia na Netflixie!

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X