fbpx


Wiele gwiazd i aktorów ma ukryte talenty, które naprawdę potrafią zaskoczyć! Czy wiedzieliście, że Keira Knightley umie… grać na zębach? 

Musimy przyznać, że niektóre talenty celebrytów naprawdę nas zaskakują! Umiejętność Keiry Knightley jest jednocześnie zabawna i wyjątkowa – 33-letnia aktora potrafi wykorzystać swoje zęby jako instrument muzyczny! Keira pokazała ten talent podczas występu w jednym z odcinków popularnego programu The Graham Norton Show.

“Potrafię grać na zębach. Umiem zagrać Raindrops Keep Falling on My Head, a tak właściwie to mogę zagrać wszystko, co tylko wymyślisz.”

powiedziała aktorka.

Jak Keira to robi? Potrafi w wyjątkowy sposób stukać w swoje zęby (jakby dawała im prztyczka), aby wydawały różne dźwięki – i rzeczywiście bez problemu można usłyszeć konkretną melodię! W tym samym odcinku gościem był także Guy Pearce, który żartobliwie zapytał, co o tej umiejętności Keiry sądzi jej dentysta 🙂

Sprawdźcie sami, jak dobrze jej to idzie! Ostrzegamy – oglądając to video nie da się nie uśmiechnąć 😉

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X