fbpx


Dzisiaj w serii UBIERZ GWIAZDĘ mamy dla Was kolejną utalentowaną i piękną członkinię Young Stars Team – Dominikę Sozańską. Wiecie co robić, wybierzcie Waszą ulubioną stylizację Dominiki! 😉Stylizacja nr 1:

Równie wygodne jak bluzy są… sukienki. Albo koszulka w gigantycznych rozmiarach, którą równie dobrze można uznać za sukienkę. W tej stylizacji Dominika postawiła na mieszankę aż trzech stylów, bo kabaretki nadają jej odrobinę rockowego wyglądu, z kolei sama sukienka jest sportowa, a dżinsowa kurtka – klasyczna.Stylizacja nr 2:

A skoro o sukienkach mowa, może jednak wolicie tę bardziej elegancką wersję?Stylizacja nr 3:

Ponownie nieco ze stylu boho, w odsłonie Dominiki z długą spódnicą do kostek i “ostrzejszymi” dodatkami w postaci ćwiekowego paska, bransoletki z krzyżykiem i rzecz jasna kabaretek.

To co, którą stylizację Dominiki wybieracie?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X