fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Tak jest! Nasza redakcja jako pierwsza dostała informację o tym, kiedy i gdzie odbędzie się Young Stars Festival 2019! My nie mogliśmy się tej informacji doczekać, a teraz możemy Wam ją zdradzić! Jesteście gotowi?!

Z wielką przyjemnością przekazujemy Wam, że Young Stars Festival 2019 ponownie odbędzie się na warszawskim Torwarze!

Jest to miejsce z największymi możliwościami oraz z największą ilością miejsc! Chcemy, żeby każdy z Was dostał się do środka i wziął udział w tym wydarzeniu razem z Nami – a będzie się działo! – komentuje Remo.

Kiedy dokładnie odbędzie się YSF 2019? Standardowo na koniec wakacji! Tym razem przypadło na 30 sierpnia! Tak więc już możecie rezerwować termin i jesteśmy przekonani, że będzie to idealne zakończenie Waszych wakacji!

Zapytaliśmy również Remika o gwiazdy, które pojawią się na wydarzeniu. Odpowiedział krótko, ale bardzo treściwie.

Jest taki line-up, że bilety na Young Stars Festival 2019 sprzedadzą się w godzinę!

Czekamy zatem na szczegóły i gdy tylko dowiemy się o pierwszych gwiazdach, na pewno Was o nich poinformujemy! Póki co musi Wam wystarczyć data i miejsce! 🙂

 

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X