fbpx


Jeśli nie mogliście być na pierwszym koncercie Sylwii Przybysz po krótkiej przerwie w jej trasie koncertowej Czas na Show… nie powiemy, że nic straconego, ale specjalnie dla Was mamy relację właśnie z tego wydarzenia!
W pierwszej kolejności odbyło się spotkanie osób, które nabyły bilety VIP. Kto nie był, niech żałuje! Fani mieli okazję porozmawiać z Sysią oraz Jankiem Dąbrowskim, a także usłyszeć całą masę ciekawych historii. Mogli usłyszeć nawet budzik JDabrowskiego! Następnie zaczęło się Meet And Greet, na którym fani Sylwii jak zwykle pokazali, jacy są pomysłowi!
Dobra zabawa czekała uczestników koncertu nie tylko na koncercie samej Sysi – po godzinie 17 zaczął się bowiem koncert Kai Jabłońskiej, zwyciężczyni Way To Young Stars. Kaja pokazała, że nie na darmo nosi ten tytuł! Utalentowana wokalistka wykonała takie utwory jak Dziwny jest ten świat, Byle jak, a także Perfect Eda Sheerana.
Następnie na scenie pojawiła się genialna Sylwia Przybysz! Młoda wokalistka nie zawiodła swoich fanów. Publiczność śpiewała głośno wszystkie piosenki, a nawet… napisała dla Sylwii wiersz! Ponadto, jako że nie było siostry Sylwii, Olgi, Jaś zorganizował akcję! Chłopak wokalistki wziął mikrofon i pobiegł w publiczność. Fanki mogły więc zaśpiewać razem z Sysią!
Na końcu fanów czekała miła niespodzianka. Jaś i Sylwia postanowili wspólnie zaśpiewać piosenkę, którą znają wszyscy, którzy choć raz oglądali Króla Lwa – Miłość rośnie wokół nas! ❤ Dajemy słowo – ci dwoje razem są przesłodcy! A Wam dziękujemy za wspaniałą zabawę i to, że tak licznie przybyliście do Szczecina! A my z Sylwią widzimy się znów już jutro, tym razem w Zielonej Górze!
Wszystkie zdjęcia z koncertu możecie zobaczyć w poniższej galerii:

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X