fbpx


Artur Sikorski spędził niedawno prawie tydzień w Portugali. Na miejscu nie próżnował, a wręcz przeciwnie nakręcił tam kilka obrazków do utwór z albumu „Okrąg”.

Teledysków powstało więcej niż Artur zakładał, ale zdradził nam, że zakochał się w tym kraju jeszcze bardziej niż sam przypuszczał.

Klipy są już nagrane, czekają na montaż, poprawki i publikacje. Dziś są jeszcze tajemnica i tylko czytelnikom naszego portalu zdradził, że dwa zostały nakręcone w nocy ponieważ wtedy to miasto nabiera zupełnie innych kolorów

Pierwszy teledysk „Przez Łzy” został wydany w czarno-białych barwach, bo jak sam Artur mówi: „Chciałem czegoś nowego”. To prawda artysta lubi stawiać na innowacyjność, stąd też pomysł nagrania teledysków po premierze płyty. Przypominamy, że album „Okrąg” pojawił się na rynku 1 grudnia 2017 roku.

Zapytaliśmy Artura o czym jest utwór „Przez Łzy” zdradził nam krótko, ale wymownie: „o tym, że jestem zakochany”…

Zobaczcie najnowszy teledysk

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X