fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Fani Taylor Swift szaleją, ale czy aby na pewno słusznie? Piosenkarka zakończyła w grudniu 2018 roku trasę koncertową i wszystko związane z najnowszą płytą “Reputation”. Era Rep dobiegła końca co oznacza, że nadejdzie kolejna.

Wyświetl ten post na Instagramie.

A purrito.

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Od kilku dni fani niesamowicie szaleją i tworzą najróżniejsze teorie  o TS7, czyli w skrócie siódmy album Tay. Przedstawimy Wam kilka całkiem prawdopodobnych i tych niesamowicie szalonych teorii, jakich doszukali się swifties! Dwa dni temu TayTay dodała zdjęcie jednego ze swoich kotów na Instagrama. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie zapoczątkowało to nowego designu konta artystki. Tutaj też znajduje się jeden z tych rzekomych znaków, który jest bardzo śmieszny. Opis, a właściwie jeden wyraz zawiera 7 liter, a więc? TS7 is coming! Oczywiście tego nikt nie bierze na poważnie.

Wyświetl ten post na Instagramie.

🌴🌴🌴🌴🌴🌴🌴

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Wczoraj również na Instagrama Swift dodała zdjęcie palm. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że jest ich 7! Tak samo jaki emoji w opisie. Fani są już wyczuleni na takiego typu akcje i wiedzą, że Swift w opisie zawsze daje 13 emoji, bo to jej szczęśliwa liczba. Po lewej stronie zdjęcia są cztery, tyle ile albumów country wydała piosenkarka. Prawą stronę zajmują dwie palmy – albumy pop. Po środku jest jedna. Prawdopodobnie symbolizuje TS7. Poza tym na zdjęciu są gwiazdy, które fani oczywiście policzyli. Jest ich 61, czyli licząc od niedzieli wychodzi data 5 maja. Możliwe, że to właśnie będzie jakaś ważna data. W kalendarzu na stronie Taylor jest zaznaczona data 14 kwietnia. Wtedy też jest palm day.

Źródło: Instagram

78 dni? Nic szczególnego, ale właśnie w poniedziałek, 13 maja w kalendarzu Tay znajduje się znaczek. Tę teorię można uznać za szaloną, ale jest wielkie prawdopodobieństwo, że wtedy będzie jakiś big news odnośnie nowej płyty.

Wyświetl ten post na Instagramie.

💗

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Kilka godzin później Tay na swój profil dodała kolejne zdjęcie. Pozornie zwykłe, na którym siedzi na schodach w przepięknej sukience. Jednak, według swifties, ma ono dwa dna. Pierwsze – jakby liczyć schody, jej ręka spoczywa na siódmym – TS7. Drugie, że to definitywny koniec ery Reputation. “There’s glitter on the floor after the party” – to cytat z ostatniej piosenki właśnie na tej płycie. Skojarzyło się to z lśniącą sukienką, która delikatnie przypomina styl poprzednich albumów.

Fani Swift są niezawodni i nauczyli się już, że u Tay nie istnieje coś takiego jak przypadek. Jakie są szanse, że już przed wydaniem Rep miała zaplanowany następny album? Ogromne! Artystka naprawdę dużo kombinuje. Okazało się, że przez cały czas trwania ery Rep dała im dużo znaków, których niestety nikt nie rozszyfrował, aż do wczoraj. Zdjęcie wyżej przedstawia plakat z trasy Reputation. Znajduje się tam siedem palm! To nie może być przypadek.

Źródło: Youtube.com

Artystka ma ubraną kurtkę, na której plecach znajdują się palmy. Zaplanowała to wszystko bardzo dokładnie, nikt nie spodziewał się, że te niewinne palmy, które teraz fani znajdują wszędzie, mogą symbolizować nową erę.

Jest to szalone, ale fani Tay wiedzą na co ją stać. Zapewne już niedługo przekonamy się, czy te palmy rzeczywiście miały jakieś znaczenie dla TS7 czy były tylko ładnym zdjęciem. Warto zaznaczyć też, że artystka stała się dużo bardziej aktywna na mediach społecznościowych.

Co sądzicie o tych teoriach? Które jest waszą ulubioną?

Autor: Dominika

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X