fbpx


Młoda gwiazda pop Troye Sivan i wokalista/autor piosenek Lauv zaczynają 2019 rok od współpracy zatytułowanej “I’m So Tired”. Duet ogłosił na swoich profilach na Twitterze, że będą razem współpracować, a utwór ma się ukazać pod koniec stycznia!

“I’m So Tired” z @lauvsongs wyjdzie 24 stycznia” – napisał Sivan w tweecie oraz dodał zdjęcie dwóch artystów stojących razem przed zardzewiałą huśtawką.

To ogłoszenie pojawiło się tuż po tym, jak Sivan i Lauv opublikowali film na początku tego tygodnia, mówiąc o tym, jak stworzyli razem listę piosenek do snu “bez powodu”. Sivan udostępnił kolejny filmy na Twitterze, pisząc: “Tak przypadkowo, nie mogę uwierzyć, że to zrobiliśmy”.

Szczegóły dotyczące nadchodzącego utworu pozostają nieznane, ale w oparciu o brzmienie i styl obu artystów można śmiało powiedzieć, że będzie to zabawny bit.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X