fbpx


Uwielbiasz Halloween, ale nie wiesz jaką charakteryzację i postać przyjąć w tym roku? Zainspiruj się którąś z charakteryzacji od naszej czytelniczki Kingi i stwórz swoje nietypowe przebranie na Halloween! Myślcie szybko, bo Halloween już za 2 tygodnie! 

  1. Dosyć trudna i wymagająca czasu charakteryzacja postaci Valaka z Obecności 2. Jeśli wybierasz się na wielkie przyjęcie Halloweenowe, to Twój na pewno twój look będzie przyciągał wzrok wielu gości.
  2. To propozycja dla osób, które nie mają dużo czasu ale mają pewne zdolności manualne. Charakteryzacja z każdemu dobrze znanego filmu „Kevin sam w domu” , gdy to jeden ze złodziei dostał w twarz żelazkiem. Do wykonania potrzebne są jedynie kosmetyki takie jak: cienie do powiek kredki do oczu lub kredki do twarzy.
  3. Coś dla fanek przygód Harrego Pottera też się znalazło! Przebranie Bellatrix. Wymaga więcej czasu i przebrań, jednak efekt spodoba się nie tylko fanom Pottera. Któraś z Was przebierała się za postać z tej serii filmów? 🙂

  1. Królowa lodu to propozycja dla osób, które nie chcą przebierać się za straszne postacie. Nie wymaga też dużych przygotowań! Wystarczy odpowiedni kolor włosów lub peruka, jasny makijaż przepleciony z niebieskimi, zimnymi barwami, korona i już! Królowa lodu / śniegu gotowa.

  1. Lalka Barbie czyli charakteryzacja bardzo prosta. Zrobisz ją nawet w 5 minut przy pomocy kosmetyków do twarzy i odpowiednich włosów. Nie zapomnijcie o różowej szmince!

  1. Jeśli oglądałeś horror „It / To”, na pewno spodoba ci się ta charakteryzacja! Straszny klaun zawsze w modzie, a jeśli ktoś potrafi dobrze malować, bez problemu zrobi taki efekt. Może nie tak szybko jak całą resztę, jednak efekt będzie powalający i STRASZNIE dobry 😉

  1. Tym razem postać strasznej lalki – marionetki, czyli przeciwieństwo propozycji piątej. Do jej wykonania będą potrzebne niestety duże umiejętności manualne i cierpliwość, bo zrobienie “twarzy z drewna” nie jest takie proste. Jednak jak ktoś ma czas i talent, to jak najbardziej polecamy!

  1. Charakteryzacja na ostatnią chwilę? „Bad Girl” jest idealnym wyborem! Wystarczy plaster, odpowiednia szminka oraz szybka stylizacja siniaków na twarzy i gotowe. Do tego dowolny strój i już! 🙂

  1. Przedostatnia propozycja czyli przebranie zombie. Również jest bardzo trudne, czasochłonne oraz wymaga niesamowitych zdolności. Dobrze jest mieć kogoś, kto najlepiej zrobiłby ten makijaż i charakteryzację za nas, a my tylko uzbrajamy się w cierpliwość.

  1. To już ostatnia charakteryzacja na dziś. Jest dla osób, które jeszcze nie próbowały zmienić swojego koloru oczu za pomocą soczewek! Jest to niesamowity efekt, jednak na początku trudno się przyzwyczaić, że mamy coś w oku. Efekt jednak jest tego wart! Do tego oczywiście odpowiedni makijaż, włosy, creepy strój i gotowe – straszna zjawa jak żywa!

Mamy nadzieję, że chociaż trochę pomogliśmy w wyborze odpowiedniego stroju i charakteryzacji! 🙂 Pamiętajcie żeby w Halloweeen zrobić sobie zdjęcie i przesłać do nas – najlepsze charakteryzacje udostępnimy na naszym portalu! 🙂

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X