fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Louis Tomlinson po raz pierwszy od czasu śmierci swojej 18-letniej siostry Félicité postanowił zabrać głos w sprawie. Niedawno ujawniono, że Felicite zmarła najprawdopodobniej z powodu zawału serca, pozostawiając członka One Direction „zdewastowanego i zrozpaczonego”. Jak teraz czuje się piosenkarz i jak radzi sobie z tą wielką stratą?

W najnowszym wywiadzie dla Lorraine Louis opowiedział o piosence “Two Of Us”, która jest hołdem, dla jego zmarłej w 2016 roku mamy, która chorowała na białaczkę. Wspomniał także o niedawnym odejściu siostry i swoim synku. W trakcie rozmowy powiedział, łatwiej mu opowiadać i śpiewać o tragedii w najnowszej piosence, ponieważ już ją przeżył i się z nią pogodził. Nie spodziewał się jednak, że będzie musiał pożegnać kolejnego członka rodziny.

Dziennikarze zapytali również o to, czy pozostali członkowie 1D wspierają go w tych ciężkich chwilach. “Jesteśmy wiecznymi braćmi. Istnieje prawdziwy wzajemny szacunek, ponieważ nikt nie może odnieść się do tego, co nam się przydarzyło.”

Według “The Sun”, Félicité, aspirująca projektantka mody, upadła w swoim mieszkaniu na czwartym piętrze w Earls Court w zachodnim Londynie. Jej śmierć jest obecnie traktowana jako „niewyjaśniona”. London Ambulance Service napisał w oświadczeniu: „Zostaliśmy wezwani o 12.51. Wysłaliśmy dwie ekipy pogotowia ratunkowego, jednego ratownika w samochodzie i zaawansowanego sanitariusza na miejsce zdarzenia. Niestety, pomimo wysiłków naszych lekarzy dziewczyna zmarła.”

Louis z mamą Johannah, Foto: Getty Images Europe, metro.co.uk

Przyjaciel rodziny powiedział “The Sun”: “Félicité była absolutnie uwielbianą młodą kobietą, którą kochał Louis i cała jej rodzina. Miała tylu przyjaciół i była tak pozytywną szczęśliwą osobą. To ogromna strata dla świata. Była sympatyczną, troskliwą, bystrą, namiętną, popularną i piękną młodą damą.” 

Źródło: metro.co.uk

Piosenka “Two Of Us” zawiera teksty: “Nigdy nie będziesz wiedziała, jak bardzo za tobą tęsknię. W dniu, w którym cię zabrali, chciałbym, żebym to był ja.” W BBC Radio 1 Louis opowiedział o kawałku: „Nie jestem na etapie mojego żalu, gdzie zamierzam otworzyć się i wybuchnąć płaczem. To było coś, co musiałem zdjąć z piersi. W wielu sytuacjach polegałem na mojej mamie – zawsze, gdy potrzebowałem porady na temat czegoś, rozmowa z nią była pierwszą rzeczą, jaką robiłem.”

Źródło: Instagram

Jego mama miała wręcz obsesję na punkcie grania syna na fortepianie, więc po jej śmierci dalej to robił. Teraz jednak po odejściu siostry znów nie mógł się pogodzić z tym, co się wydarzyło.  Wybawieniem ze smutku okazał się jego syn. “Kiedy jestem z nim, to jest to jedna z tych chwil, w których czujesz tyle miłości, nie ma znaczenia, co się dzieje, o czym myślisz.”

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X