fbpx


Każda kobieta marzy o idealnych, romantycznych zaręczynach. Ale mało która może pochwalić się tak idealnym partnerem, jak Heidi Klum! Tom Kaulitz przed oświadczynami sam zaprojektował pierścionek dla swojej wybranki! 

Ostatnie święta były dla pary wyjątkowo szczęśliwe: w Wigilię 29-letni Tom Kaulitz oświadczył się swojej partnerce, 45-letniej Heidi Klum. Zaręczyny w świąteczny czas to piękny prezent, ale Heidi może pochwalić się najlepszym narzeczonym na świecie – Tom sam zaprojektował pierścionek zaręczynowy!

Osoba z ich otoczenia zdradziła magazynowi People:

“Tom narysował wymarzony pierścionek Heidi i udał się na poszukiwania odpowiednich kamieni. Nie poszedł po prostu kupić pierścionka w sklepie. Wiedział, że ulubionym kolorem Heidi jest zielony, dlatego szukał idealnego zielonego kamienia, aleksandrytu, a później znalazł perfekcyjne diamenty, które go podkreślają.”

Co więcej, muzyk postawił na aleksandryt również dlatego, że dzięki niemu pierścionek jest naprawdę niepowtarzalny – kamień ten zmienia swoją barwę w zależności od światła! W świetle naturalnym jest zielony, zaś w sztucznym ma kolor czerwony. Heidi musi być zachwycona! 🙂

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

I SAID YES ❤️

Post udostępniony przez Heidi Klum (@heidiklum)

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X