fbpx


Czy możliwe jest, aby historia Chudego, Buzza Astrala i całej zabawkowej ekipy właśnie się kończyła i nie zawędrowała “na koniec świata i jeszcze dalej”? Zdjęcie z planu nagraniowego Toy Story 4, które opublikował Tom Hanks, mocno na to wskazuje!

Nadchodzi koniec swego rodzaju ery dla wielu osób, wychowanych na bajkach Disney’a – pierwszy film animowany Toy Story pochodzi z 1995 roku i był pierwszym filmem pełnometrażowym, stworzonym całkowicie przy użyciu techniki komputerowej! Już w tym roku, 24 lata później, do kin wchodzi 4 część przygód Chudego, Buzza Astrala i ich przyjaciół. To doskonała wiadomość dla wszystkich fanów, ale także smutna – to prawdopodobnie ostatni film z tej serii.

Tom Hanks, będący oryginalnym głosem Chudego, opublikował na swoim Twitterze zdjęcie z nagrań dubbingu, wraz z krótkim, ale wzruszającym opisem. Aktor napisał: “Ostatnia linijka, ostatnie nagrania jako Woody w Toy Story 4. Gnaliśmy niczym wiatr – na koniec świata i jeszcze dalej.”


Musimy przyznać, że zakręciła nam się łezka w oku! Słowa Toma Hanksa mocno wskazują na to, że to koniec przygód Chudego i całej paczki – a dla aktora to swoiste pożegnanie z postacią, którą odgrywał.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X