fbpx


Disney podzielił się niedawno zwiastunami filmów live-action: Król Lew i Dumbo, a w produkcji jest również nowy Aladyn. Jak podaje serwis Variety, prowadzone są obecnie rozmowy z Tomem Hanksem, który może zagrać rolę Gepetta w aktorskiej wersji historii Pinokia!

Fot. Wikipedia

Według doniesień rozmowy o potencjalnej roli Hanksa są dopiero we wczesnej fazie. Za reżyserię ma odpowiadać Paul King (Paddington), produkcją zajmą się Andrew Miano i Chris Weitz. We trójkę stworzyli również najświeższy szkic scenariusza.

Na podstawie tego castingu można wywnioskować, że Disney mocno pcha do przodu swoją strategię z adaptacjami live-action znanych historii. Jak myślicie, czy aktorskie wersje klasycznych opowieści mogą dorównać oryginałom?

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X