fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Z jakiegoś powodu Sharpay zyskała popularność na Twitterze, mimo że od premiery HSM minęło już sporo czasu. Dla tych, którzy potrzebują odświeżenia, Sharpay Evans była  postacią graną przez Ashley Tisdale w serii filmów Disney Channel “High School Musical”.

Wydaje się, że dzisiejsza relacja z mediów społecznościowych wynikała z wideo Sharpay i jej brata Ryana wykonujących utwór “What I Looking Looking” jako piosenkę z zimowego przesłuchania do filmu z 2006 roku. Klip otrzymał dziesiątki tysięcy retweetów i napływ wsparcia dla Sharpay, która została przedstawiona jako czarny charakter w filmie.

“Sharpay nie była złoczyńcą, w którą wkładała swój teatralny pot i łzy i nie chciała, aby ktoś, kto nie był tym zainteresowany, zabrał jej koronę, zwłaszcza dwie osoby, które nie były nawet godne zaufania, by się pojawić” – napisał jeden z użytkowników. Przypominamy, że Troy’a zagrał Zac Efron, a Gabriellę Vanessa Hudgens. Obydwoje spóźnili się na przesłuchanie muzyczne z powodu innych zajęć pozaszkolnych, a i tak dostali główne role!

Miłość do Sharpay nawet włączyła Tisdale do zabawy. “W końcu widzicie światło” – odpowiedziała na jeden tweet aktorka, zwracając uwagę na to, że Sharpay wcale nie była taka zła. Ocieniła nawet swoich fikcyjnych rywali. “Sharpay goniła swój sen, Troy i Gabriella gonili się nawzajem” – zuchwale tweetowała.

Lubiliście Sharpay, czy byliście team Gabriela? 😉

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X