fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

W ostatnich dniach rozpoczęła się mega akcja, w której to Tidal Polska wraz z wytwórnią My Music zrobili konkurs o wyjazd i zrobienie relacji podczas gali MTV EMA 2018! W konkursie brały udział trzy dwójki znanych wokalistów, youtuberów i influencerów w składach JDabrowsky i Sylwia Przybysz, Sylwia Lipka i Bartek Kaszuba oraz Dominik Rupiński wraz ze Smavem. Zwycięska para mogła być tylko jedna i w końcu znamy wyniki!

Jak sami widzicie, głosowanie trwało do 28 października do północy i praktycznie od tego momentu rozpoczęło się wielkie liczenie! Trwało kilkanaście godzin, ponieważ oddanych głosów było uwaga – ponad pół miliona! Stąd nie dziwi nas tak długie liczenie głosów, ponieważ nie jest to tak łatwe jak się może wydawać.

Idole prosili swoich fanów o głosy w różnoraki sposób, walczyli bardzo mocno, ponieważ dla każdego z nich to oprócz świetnego wyjazdu, po prostu spełnienie marzeń! Dodatkowo dzięki nim zobaczymy wyjątkową relacje, którą na pewno zobaczycie podczas samej gali. Jednak kto wygrał?

Tak jest! Sylwia Lipka i Bartek Kaszuba zwyciężyli głosowanie, zbierając aż 47 % wszystkich głosów! Artyści zebrali praktycznie tyle głosów, ile łącznie zebrały dwie pozostałe pary! Należą się im wielkie gratulacje, jednak nie tylko im! Gratulacje należą się dla wszystkich fanów, którzy umożliwili to swoim idolom! Oczywiście gratulujemy również Tidal Polska i My Music, za zorganizowanie tego typu akcji i możliwość wylotu naszym gwiazdom na wyjątkową galę… jednak to nie wszystko!

Tidal Polska idzie za ciosem i również dla fanów zorganizował wyjątkową niespodziankę i konkurs na swoim Facebook’u! Fani mogą wygrać jedno podwójne zaproszenie na galę i wspólny wylot na MTV EMA 2018! Czyli jak widać – zaangażowanie i pomoc popłaca!

Konkurs trwa do dzisiaj, do godziny 14:59 więc nie ma na co czekać! Zasady konkursu znajdziecie na fanpage Tidal Polska. Spieszcie się i bierzcie udział w konkursie, bo kto wie – może to Wy wygracie?! Nie czekajcie i bierzcie udział już teraz, jeśli jeszcze tego nie zrobiliście! 🙂

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X