fbpx


Musimy przyznać, że Dove Cameron i Thomas Deherty to jedna z najbardziej uroczych par show-biznesu! Młodzi, zakochani, cudowni – aż miło się na nich patrzy! Co więcej, miłość widać tu gołym okiem – i Thomas po raz kolejny to udowodnił! Zrobił dla Dove tak słodką rzecz, że można się rozpłynąć – to chyba najlepszy facet świata!Dove Cameron miała ostatnio premierę i pierwszy występ w musicalu The Light in the Piazza i jej chłopak, Thomas Deherty chciał upewnić się, że jego ukochana dzień wcześniej będzie mogła spędzić miły i spokojny wieczór, który pozwoli jej się zrelaksować. Plan udał mu się w 100%! Młoda aktorka wrzuciła na swój Instagram słodkie zdjęcie, w którym opisała całą sytuację:

“Wczoraj wieczorem wróciłam do domu po ostatnich przymiarkach sukni do The Light in the Piazza i zobaczyłam, że ten młodzieniaszek wysprzątał cały dom, zrobił moje pranie (a nawet je poskładał), wypełnił cały dom świeczkami, a spiżarnię moim ulubionym jedzeniem, do tego kroił arbuza i roztapiał czekoladę, żebym mogła moczyć w niej truskawki (bo wie, że je kocham). Jestem jak: “O CO CHODZI”?” 

Musimy przyznać, że to super słodkie! Widać, że Thomas dba o Dove jak nikt inny 🙂


Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X