fbpx


The Lumineers to folk-rockowy zespół z New Jersey założony w 2005 roku. Ich debiutancki singiel “Ho Hey” pewnie nie raz usłyszeliście w radiu, nawet jeśli nie do końca zdawaliście sobie sprawę z tego, że to kawałek właśnie tej grupy. Piosenka pojawiła się w serialu “Doktor Hart” i między innymi dzięki temu zdobyła spory rozgłos.

Album “The Lumineers” z 2012 roku okazał się być największym sukcesem zespołu, a od tego czasu wydali jeszcze dwa inne: “Cleopatra” i “C-sides”. 13 września do sprzedaży trafi ich najnowszy krążek, który nazwali “III”. Oprócz tego zapowiedzieli kolejną nadchodzącą epkę i to właśnie z tej okazji wypuścili niedawno pierwszy kawałek z pełnym teledyskiem.


https://www.instagram.com/p/BzI7kzahTMX/

“III” nie będzie tylko albumem, ale też filmową narracją opowiadającą historię fikcyjnych członków rodziny – pojawią się łącznie trzy mini-albumy, które połączą się w jeden duży krążek, a każdy z nich to inny rozdział w życiu każdej z postaci. Utwór “It Wasn’t Easy To Be Happy For You” to wstęp do drugiej EP. Pierwsza (“Gloria Sparks”) ukazała się wiosną ubiegłego roku. Link do teledysku zostawiamy Wam niżej!


https://www.instagram.com/p/B0GdqTMhASK/
https://www.youtube.com/watch?v=eGReASgVM1Q

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X