fbpx


The Chainsmokers stali się takim rodzajem gwiazdy, która definiuje nowe pokolenie gustów muzycznych. Piosenki takie jak “Closer” i “Paris” są po prostu zbyt dobre, by można je było naprawdę zapomnieć. Możliwe, że niedługo usłyszycie kolejny dobry kawałek!

Są na pewno młodzi ludzie, którzy pewnego dnia ponownie odsłuchają te hity z ciepłą nostalgią, która potrwa przez dziesięciolecia. To samo dotyczy pop-punkowych idoli Blink-182. “Take Off Your Pants” i “Jacket” to dźwiękowa biblia dla wielu pokoleń, w tym dla The Chainsmokers. Nawet w piosence “Closer” możecie usłyszeć o nich wzmiankę: “Zostań i zagraj w tę piosenkę Blink-182 / Że bijemy na śmierć w Tucson”.

Wyświetl ten post na Instagramie.

oh darlin of mine

Post udostępniony przez The Chainsmokers (@thechainsmokers)

Fani na całym świecie z radością przyjęli informację,  że The Chainsmokers i Blink-182 właśnie napisali piosenkę wspólnie z Alexem Pall i Drew Taggartem. “Po prostu zrobiliśmy sesję z blink182 i napisaliśmy niesamowitą piosenkę” – pochwalił duet. “Możemy teraz umrzeć szczęśliwi.”

Aby usłyszeć owoce tej pracy, będziecie musieli trochę poczekać, ale widząc, że The Chainsmokers eksperymentowali ostatnio z bardziej rockowymi i “gitarowymi” brzmieniami, to oczekujemy czegoś emocjonalnego, wysokoenergetycznego i prawdopodobnie idealnego dla radia.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X