fbpx


Fani serialu The 100, opowiadającego o przygodach setki młodych przestępców zesłanych na ziemię z kosmosu, niecierpliwie czekają na kolejny, szósty już sezon serialu. Czy aby na pewno mogą się go spodziewać? Niewtajemniczonych uspokajamy – tak! Szósty sezon pojawi się na portalu Netflix już w tym roku. 
Poprzednie sezony swoje debiuty miały między styczniem a lutym, natomiast ostatni, czyli piąty ukazał się dopiero w kwietniu. Przypuszczało się, że premiera nowych odcinków powinna nastąpić między styczniem, a majem. Niektórzy fani spekulowali, że tak jak było w poprzednim przypadku nowe sezony premierę będą miały właśnie w czwartym miesiącu roku.

Skąd pomysł, że sezonów będzie więcej? Pod koniec ostatniego odcinka, piątego sezonu mogliśmy ujrzeć dosyć duży napis Koniec księgi pierwszej. Niektórzy są zdania, że druga księga będzie podobnie obszerna do poprzedniej.

Poza tym mamy wspaniałą wiadomość dla fanów Teen Wolf’a! Jeden z głównych bohaterów serialu o młodocianym wilkołaku będzie grał podobno dosyć poważna rolę w The 100.


Nie trzymając was już dłużej w niepewności. Sezon szósty premierę będzie miał już 30 kwietnia na portalu CW. Niestety nie pojawiła się informacja kiedy będzie można go zobaczyć na Netflix’e. Mamy jednak nadzieję, że już kilka dni później albo nawet tej samej daty!
Co wy na to? Zaskoczeni? Prawidłowo! W serialu The 100 ciągle coś zaskakuje, dlatego jeśli jeszcze go nie oglądaliście – nie zwlekajcie zbyt długo, tylko nadróbcie zaległe odcinki, aby już niedługo być na bieżąco z nowymi.

May we meet again ♡

Autor: Dominika
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X