fbpx


Długo wyczekiwany teledysk Ariany już na Youtube! W końcu możemy obejrzeć “Thank U, Next”, w którym nie brakuje znanych twarzy i wielu odniesień do młodości piosenkarki. Widzieliście już nowe video Ari?

Teaser nowego teledysku pojawił się w sieci 27 listopada – już wtedy wiedzieliśmy, że będzie to jedno z najciekawszych video Ariany! Piosenkarka nas nie zawiodła – teledysk jest pełen znanych twarzy i ogromnej ilości smaczków, które można wyłapać dopiero po kilkukrotnym obejrzeniu “Thank U, Next”. Spójrzcie sami:

Nowy teledysk piosenkarki jest pełen aluzji! Zobaczymy tu m.in. głowę rodu Kardashian/Jenner, czyli Kris Jenner albo Troye Sivana, z którym Ariana stworzyła utwór “Dance to this”. W nowym klipie Grande zobaczymy także odniesienia do popularnych filmów z lat 2000, z którego najważniejszym są… “Wredne dziewczyny”, czyli Mean Girls.

Fot. Youtube Ariana Grande

W teledysku pojawiają się postacie Reginy i Burn Book z Mean Girls. Co prawda nie ma tu Lindsay Lohan, ale są za to Jonathan Bennett i Stefanie Drummond.

W “Thank U, Next” Ariana nawiązała także do jednego ze swoich ulubionych filmów, jakim jest “Legalna Blondynka”. Co więcej, znajdziemy tu smaczki z “Dziewczyny z drużyny” albo “Dzisiaj 13, jutro 30”. Co myślicie o teledysku do “Thank U, Next”? My jesteśmy zachwyceni!

Fot. Youtube Ariana Grande

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X