fbpx


Zespół k-pop Seventeen powrócił  z szóstym albumem EP “You Made My Dawn” i dodał niezobowiązująco filmowy teledysk do głównego singla “Home”.

Zaczynając od pukania syntezatorów i rytmicznego rytmu, “Home” spędza większość swojego czasu, jadąc w kierunku potężnego spadku rytmu i nigdy go nie kończąc, ląduje w najlepszy możliwy sposób. Kawałek jest sugestywny w swej subtelności i jest podnoszący na duchu.

Teledysk “wyraża pragnienie, by pocieszać ukochanego, rozjaśnić dzień, w którym wcześniej było wiele ciemności. Emocjonalne słowa porównują “dom” do wzajemnych uczuć ukochanych osób i tego, jak pokonać przeszkody, polegając na sobie nawzajem. Ciepłe słowa i delikatne emocje wyrażane przez utwór mają na celu pocieszanie słuchaczy. ”

“Home” prezentuje szościoosobowy skład Seventeen oraz krążek “You Made My Dawn”, który zawiera trzy grupy utworów – “Home”, “Getting Closer” i “Good To Me”. Każda z piosenek została napisana przez członków i oraz ich współpracowników.

Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

X