fbpx


Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość

Taylor Swift, Jason Derulo, Jennifer Hudson i mnóstwo innych gwiazd opowiada o swoich wewnętrznych przemyśleniach co do ról w nadchodzącej filmowej adaptacji “Cats”. W nowej funkcji opublikowanej we wtorek (10 września) obsada mówi o procesie przygotowań.

“Gdybyś mi powiedział, że mam zamiar zostać kotem w pracy…to czekaj, co?” – wykrzyknęła Taylor, gdy na próbach ćwiczą sceny poruszania ramionami w podobny sposób jak zwierzęta. Klip pokazuje wszystkich aktorów i tancerzy pracujących razem, aby stworzyć realistyczne sceny przedstawione w filmie.

“Próbując znaleźć równowagę między nauką nowych kroków, a nowymi gatunkami” – dodał Derulo, który jest przyzwyczajony do choreografii we własnej muzyce, ale opowiedział też o nowym rodzaju tańca, którego musiał się nauczyć do filmu. “Artystycznie karmimy się nawzajem” – dodała na koniec Hudson.

Premiera filmu zaplanowana jest na 20 grudnia!

Oceń ten post

Lubię
Lubię Kocham Haha Wow Smutek Złość
Komentując korzystasz z narzędzia Facebooka. Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami Użytkowników. Aby zgłosić naruszenie – kliknij w link „Zgłoś Facebookowi” przy wybranym poście. Regulamin i zasady obowiązujące na Facebooku znajdują się pod adresem https://www.facebook.com/policies

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła?

Nie masz konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła?

Wpisze dane Twojego konta, a my wyślemy Ci link, przy pomocy którego będziesz mógł zresetować hasło.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Zaloguj się

Polityka Prywatności

X